LET'S DRIVE BUSINESS

WEBFLEET - SKUTECZNE ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIA FLOTĄ POJAZDÓW

O WEBFLEET

WEBFLEET – innowacyjny system do zarządzania flotą pojazdów

WEBFLEET to rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów. WEBFLEET umożliwia bezpieczny dostęp do wszystkich informacji, które są niezbędne, aby skutecznie zarządzać opartymi na flocie pojazdów działaniami w terenie. W dowolnym momencie mogą Państwo sprawdzić gdzie znajdują się Państwa pojazdy i w jaki sposób są wykorzystywane, aby zwiększyć jakość obsługi i wydajność pojazdów oraz ograniczyć koszty związane z zużyciem paliwa i serwisowaniem.

Od ponad 15 lat nasza nagradzana platforma do zarządzania flotą pojazdów WEBFLEET usprawnia pracę menadżerów flot. Bez względu na to, czy dotyczy to lokalizowania i śledzenia pojazdów, zarządzania pracownikami lub ekologicznej i bezpiecznej jazdy, ponad 49 000 Klientów na całym świecie podejmuje codziennie lepsze decyzje właśnie dzięki platformie WEBFLEET.


ROZPOCZNIJ KORZYSTANIE Z NOWYCH FUNKCJI

WEBFLEET to produkt tworzony z myślą o potrzebach naszych Klientów. Dzięki zastosowaniu najnowszych narzędzi technologicznych WEBFLEET jest ciągle rozwijany o nowe funkcjonalności. Już teraz znajdą Państwo w naszej aplikacji:

 • Profesjonalne i aktualne mapy TomTom oraz Google Maps
 • Informacje o korkach i podgląd aktualnego natężenia ruchu na drodze
 • Planowanie podróży i postojów przy użyciu Google Street View bezpośrednio w aplikacji
 • Wykrywanie przekroczeń prędkości z uwzględnieniem rzeczywistych ograniczeń na drogach
 • Wizualizacja wyodrębnionych odcinków tras w ciągu dnia
 • Wygodny kreator raportów
 • Wyznaczanie tras z rozróżnieniem na samochody osobowe oraz ciężarowe
 • Definiowanie spersonalizowanych wskaźników wydajności floty oraz ich prezentacja poprzez Dashboard
 • Ocenianie ekonomiki stylu jazdy kierowców dzięki funkcji OptiDrive

ODWIEDŹ NASZE CENTRUM POMOCY I POZNAJ WEBFLEET

Jesteśmy przekonani, że po krótkim zapoznaniu się z naszym Centrum Pomocy, będą Państwo w stanie sprawnie zarządzać swoją flotą pojazdów, tak jak w dotychczasowo używanej aplikacji. Znajdą tu Państwo następujące informacje:

 • Materiały ułatwiające rozpoczęcia użytkowania i pozwalające w pełni wykorzystać możliwości platformy WEBFLEET
 • Podręcznik użytkownika, w którym znajdą Państwo instrukcje krok po kroku na temat korzystania z WEBFLEET
 • Listę z najczęściej zadawanymi pytaniami związanymi z WEBFLEET
 • Formularz kontaktowy oraz numer telefonu pozwalający na kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE ON-LINE

Dodatkowo, aby ułatwić Państwu rozpoczęcie pracy z WEBFLEET, organizujemy bezpłatne szkolenia online w formie webinariów, na które można zarejestrować się tutaj. Dzięki szkoleniom on-line, w ciągu godziny oraz bez wychodzenia z biura są Państwo w stanie poznać wszystkie funkcjonalności i nauczyć się pracy z WEBFLEET. Ponadto w ciągu każdego szkolenia, przy użyciu czatu mogą Państwo zadawać pytania, na które będziemy na bieżąco odpowiadać.

Zachęcamy również do przejścia do zakładki TUTORIALE, gdzie znajdą Państwo filmy instruktażowe z podstawowych funkcjonalności WEBFLEET.


Dla WEBFLEET najważniejsze jest ułatwienie Tobie życia. Dlatego na naszych stronach internetowych wykorzystujemy pliki cookie w celu proponowania użytkownikom informacji opartych na zainteresowaniach oraz integracji serwisów społecznościowych. Jeśli się z tym zgadzasz, możesz nadal korzystać z naszych stron. Dowiedz się więcej lub zarządzaj preferencjami